Als student bij Ayurdaay ga je ayurveda in een rustige opbouw helemaal zelf ervaren.
De opleiding is opgebouwd in een volgorde die we ook aanhouden wanneer we als therapeut adviezen geven aan cliënten. Een ander vertellen waarom bepaalde leefstijl en voedingsadviezen goed zijn als we ons er zelf niet aan houden, zal uiteindelijk niet gaan werken. Als je zelf ervaren hebt wat het is om vroeg op te staan, is het ook makkelijker om dit als advies mee te geven aan een ander. Je kunt je ervaring delen en zo begrip tonen voor de ander als het niet meteen lukt.
En zo gaat dat met alles. Elke student beslist uiteindelijk natuurlijk zelf wat ze wel en niet in hun leven gaan toepassen en zo gaat dat bij cliënten ook. Door het te ervaren kunnen we de keuzes begrijpen en er creatief mee omgaan. Want we zijn altijd meerdere wegen die genomen kunnen worden om onze ayurvedische doelen te kunnen bereiken.
Elk mens heeft wel eens een ervaring gehad die botst met onze verwachtingen. Ben jij al eens een relatietherapeut met relatieproblemen tegengekomen? Of een schilder waarvan het huis al jaren in staat van drama verkeerd, wat betreft een likje verf? Zo gaan jouw toekomstige cliënten het ook ervaren tijdens een ayurveda-consult. Het voelt, zonder oordeel, gewoon anders als je een consult afneemt en je bent zelf rustig, kalm, fris, enthousiast, schoon en nuchter dan wanneer je met een sigaartje en een wijntje achter je bureau zit om anderen te adviseren dat roken niet zo goed voor je is 🙂
Dus daarom, Ayurveda begint bij jezelf. Je ervaart het eerst zelf als student en dan ga je het inzetten voor anderen.